LAMAJOGA – joga v LamačiLamajoga nie je nový druh jogy ani nevznikol od slova lámať. Voláme sa tak preto, lebo cvičíme v Lamači. Cvičenie vychádza z filozofie a techniky tradičnej Hatha jogy, ale zároveň po zvládnutí základnej techniky cvičíme jogu v pohybe - creative jogu, vinyasa jogu, flow jogu – jogu aká sa Vám bude páčiť. Zároveň kladieme dôraz na individuálne potreby cvičencov.

Počas hodín sa sústreďujeme hlavne na správne dýchanie a zdravé prevedenie jogových polôh – ásan. Učíme sa zosúladiť dych s pohybom. Pomocou jogy získate svalovú silu no zároveň flexibilitu a pružnosť. Rovnovážnymi cvičeniami a za pomoci bandh (energetických zádrží) posilňujeme vnútorné svaly. Tie bežne nepoužívame, sú však pre naše zdravie dôležité, lebo chránia naše vnútorné orgány. Staráme sa o telo z vonka aj z vnútra.

Učíme sa relaxovať, špeciálnymi technikami odbúrať stres a naopak doplniť nášmu telu životnú energiu. Cvičenie je vhodné tak pre začiatočníkov, ako aj pokročilých čo je realizované rôznymi variáciami. Joga dodáva ženám krásu vyrážajúcu zvnútra spolu s pružnosťou tela a mužom hlavne relax, obnovuje silu a taktiež pružnosť tela. Príďte, zacvičíte si určite všetci.

Harmonogram pre Jogu

Utorok: 19:00 – 20:30
Sobota: 08:30 – 10:00

Na hodiny je potrebné sa prihlásiť mailom alebo telefonicky!

Cena:

1 vstup 4,50€
10 vstupová permanentka 40€

Nájdete nás v priestoroch karate klubu Goju – Kai karate Bratislava, Borinská 23, na zemi máme tatami (penové žinenky), preto môžete cvičiť aj bez vlastnej podložky. Prineste si pohodlné oblečenie – voľnejšie a tenšie tepláky, tričko, uterák, fľašu s vodou. Cvičíme bosí.

Teším sa na Vás

Mgr. Júlia Raábová, PhD.
Medzinárodná jogová inštruktorka
Mail: lamajoga@gmail.com
Telefón : 0903 819 999

Zoznam sponzorov-- SPRÁVA STRÁNKY --